Contact

Contact

ZVV de Esch
Operalaan 100
7577 JA Oldenzaal
Telefoon: 0541 510 606
E-mail: info@vv-de-esch.nl

Consul: H.H.G. Derksen, telefoon: 06-43946737

Bestuur
Naam Functie Telefoon E-mail-adres
Tom Platvoet Voorzitter 06-30145749 voorzitter@vv-de-esch.nl
Bert Harperink Algem. secretaris 06-37375566 secretaris@vv-de-esch.nl
Eric van Nijkerken Penningmeester 06-55160005 penningmeester@vv-de-esch.nl
René Vehof Hoofd algem. zaken 06-51681923 algemenezaken@vv-de-esch.nl
Gerard Horst Vice-voorzitter 06-20736528 v-voorzitter@vv-de-esch.nl

Accommodatiecommissie
Naam Functie Telefoon E-mailadres
Jan Gosenshuis Contactpersoon 06-81716705 accommodatiecommissie@vv-de-esch.nl

Communicatiecommissie
Naam Functie Telefoon E-mailadres
Arthur Lupker Beheerder   communicatie@vv-de-esch.nl

Financiële administraie
Naam Funktie Telefoon E-mailadres
Eric van Nijkerken Penningmeester 06-55160005 penningmeester@vv-de-esch.nl
Rein van der Burg Administrateur 0623586822 administrateur@vv-de-esch.nl

G-voetbalcommissie
Naam Functie Telefoon E-mailadres
Ilse Brand Voorzitter 06-10213308 voorzitter-g@vv-de-esch.nl

Jeugdactiviteitencommissie
Naam Functie Telefoon E-mailadres
Debby Hoffmann Woordvoerder 06-34020601 jeugdactiviteitencommissie@vv-de-esch.nl

Jeugdcommissie
Naam Functie Telefoon E-mailadres
Vacant Voorzitter  
Dennis Koopman Jeugdsecretaris 06-21127629 jeugdsecretaris@vv-de-esch.nl

Jeugdvoetbalcommissie
Naam Functie Telefoon E-mailadres
Maurice Teussink JVC onderbouw 06-50281430 jvc-onderbouw@vv-de-esch.nl
Jeroen Kuipers JVC bovenbouw   jvc-bovenbouw@vv-de-esch.nl

Kantinecommissie
Naam Functie Telefoon E-mailadres
Jos Roord Voorzitter   kantinecommissie@vv-de-esch.nl

Ledenadministratie
Naam Functie Telefoon E-mailadres
Gonnie van der Burg Contactpersoon 06-30399069 ledenadministratie@vv-de-esch.nl

Scheidsrechtercommissie
Naam Functie Telefoon E-mailadres
Wenroy Hofstede Trainer/coördinator 06-53512744 jeugdarbitrage@gmail.com
Remco Hesselink Begeleider/coördinator 06-12341342  
Gert Jansen Begeleider/coördinator    

Seniorencommissie
Naam Functie Telefoon E-mailadres
Niels Analbers Voorzitter 06-54754840 seniorencommissie@vv-de-esch.nl
Wouter Wolbers Lid    

Sponsorcommissie
Naam Functie Telefoon E-mailadres
Bart Benneker Contactpersoon 06-83242268 sponsorcommissie@vv-de-esch.nl

Vertrouwencommissie
Naam Functie Telefoon E-mailadres
Gonnie v.d. Burg Contactpersoon 06-30399069 vertrouwenscommissie@vv-de-esch.nl

Vrijwilligerscommissie 
Naam Functie Telefoon E-mailadres
Manon Molderink Vrijwilligerscoördinator 06-41762848 vrijwilligerscommissie@vv-de-esch.nl

Wedstrijdsecretariaat
Naam Functie Telefoon E-mailadres
Thijs Becker   06-39834838 wedstrijdsecretariaat@vv-de-esch.nl
Gert Jansen Senioren en G-voetbal 06-43847929 wedstrijdsecretariaat_senioren_en_g@vv-de-esch.nl
Hans oude Alink Junioren 06-29525451 wedstrijdsecretariaat_junioren@vv-de-esch.nl
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!