• Deze Week

  • Thuiswedstrijden

    Datum/Aanvang-WedstrijdVeldDetails
    za 16-nov. 08:30regulierDe Esch JO9-3 - EMOS JO9-2GVeld 2C
    za 16-nov. 08:30regulierDe Esch JO11-1 - Sparta E. JO11-2Veld 2A+B
    za 16-nov. 08:30regulierDe Esch JO13-1 - Rigtersbleek JO13-1Veld 1
    za 16-nov. 10:00regulierDe Esch JO9-2 - Wilhelminaschool JO9-1Veld 2C
    za 16-nov. 10:00regulierDe Esch JO10-3 - FC Aramea JO10-2Veld 2D
    za 16-nov. 10:15regulierDe Esch JO11-3 - Achilles '12 JO11-3Veld 2A+B
    za 16-nov. 10:15regulierDe Esch JO13-2 - Sportclub Overdinkel JO13-1Veld 1
    za 16-nov. 10:30VriendschappelijkTraining G jeugd - Veld 4
    za 16-nov. 11:45regulierDe Esch JO17-1 - KOSC JO17-1Veld 2
    za 16-nov. 11:45regulierDe Esch JO15-3 - RSC JO15-2Veld 1
    za 16-nov. 12:30regulierDe Esch G2 - ST:DOS'37/DETO G1Veld 4
    za 16-nov. 13:30regulierDe Esch 5 - AJC '96 2Veld 1
    za 16-nov. 13:30regulierDe Esch JO15-2 - FC Berghuizen JO15-2M2-veld 2
    za 16-nov. 15:30regulierDe Esch 2 - FC Eibergen 22-veld 2
    ma 18-nov. 18:00Ronde Tafel GEsch G gereserveerd -
  • Uitwedstrijden

    Datum/Aanvang-WedstrijdDetails
    za 16-nov. 08:30regulierTubantia JO10-2 - De Esch JO10-2
    za 16-nov. 08:30regulierTubantia JO10-1 - De Esch JO10-1
    za 16-nov. 08:30regulierPH, JO8-1G - De Esch JO8-1
    za 16-nov. 09:00regulierRSC JO11-1 - De Esch JO11-2
    za 16-nov. 09:30regulierBSC Unisson JO9-1 - De Esch JO9-1
    za 16-nov. 09:45regulierQuick '20 JO12-2 - De Esch JO12-1
    za 16-nov. 11:00regulierSDC '12 JO13-4 - De Esch JO13-3
    za 16-nov. 11:00regulierSDC '12 JO15-3 - De Esch JO15-4
    za 16-nov. 12:30regulierUD W. JO15-1G - De Esch JO15-1
    za 16-nov. 13:00regulierRigtersbleek G1 - De Esch G1
    za 16-nov. 14:30regulierUD W. JO17-2G - De Esch JO17-2
    za 16-nov. 15:00regulierSparta E. 3 - De Esch 3
    za 16-nov. 15:30regulierTubantia 2 - De Esch 4
    za 16-nov. 16:15regulierLosser JO19-3 - De Esch JO19-2
  • Volgende week

  • Thuiswedstrijden

    Datum/aanvang-WedstrijdVeldDetails
    za 23-nov. 08:30regulierDe Esch JO9-1 - ATC '65 JO9-22-veld 2
    za 23-nov. 08:30regulierDe Esch JO13-2 - VMC JO13-11-veld 1
    za 23-nov. 08:30regulierDe Esch JO11-1 - SV De Lutte JO11-12-veld 2
    za 23-nov. 08:30regulierDe Esch JO8-1 - Oranje Nassau JO8-22-veld 2
    za 23-nov. 10:00regulierDe Esch JO9-2 - NEO JO9-3G2-veld 2
    za 23-nov. 10:00regulierDe Esch JO19-2 - Sparta E. JO19-41-veld 1
    za 23-nov. 10:00regulierDe Esch JO10-1 - Losser JO10-12-veld 2
    za 23-nov. 11:15regulierDe Esch JO13-1 - SV De Lutte JO13-12-veld 2
    za 23-nov. 12:15regulierDe Esch JO15-4 - Quick '20 JO15-61-veld 1
    za 23-nov. 12:30regulierDe Esch G1 - Jonge Kracht G14-veld 3
    za 23-nov. 12:45regulierDe Esch JO15-2 - Oranje Nassau JO15-42-veld 2
    za 23-nov. 14:00regulierDe Esch 5 - Sportlust Glanerbrug 31-veld 1
    za 23-nov. 14:15regulierDe Esch JO17-1 - RSC JO17-12-veld 2
    za 23-nov. 16:15regulierDe Esch 2 - Oranje Nassau 22-veld 2
  • Uitwedstrijden

    Datum/Aanvang-WedstrijdDetails
    za 23-nov. 08:30regulierQuick '20 JO9-7G - De Esch JO9-3
    za 23-nov. 08:30regulierVogido JO8-3 - De Esch JO8-2
    za 23-nov. 08:30regulierBWO JO11-4 - De Esch JO11-3
    za 23-nov. 09:00regulierAlmelo JO11-2 - De Esch JO11-2
    za 23-nov. 09:45regulierLosser JO10-3 - De Esch JO10-3
    za 23-nov. 09:45regulierTubantia JO12-1 - De Esch JO12-1
    za 23-nov. 10:00regulierATC '65 JO10-4 - De Esch JO10-2
    za 23-nov. 10:30regulierAJC '96 JO13-1 - De Esch JO13-3
    za 23-nov. 12:30regulierUD W. JO15-2G - De Esch JO15-3
    za 23-nov. 12:30regulierDOS '37 JO17-3 - De Esch JO17-2
    za 23-nov. 13:00regulierSV De Lutte JO15-1 - De Esch JO15-1
    za 23-nov. 14:30regulierJuliana '32 2 - De Esch 4
    za 23-nov. 14:30regulierSportclub Overdinkel JO19-1 - De Esch JO19-1
    za 23-nov. 14:30regulierSVVN 1 - De Esch 1
    za 23-nov. 14:45regulierPH 3 - De Esch 3