• Skills2Score organiseert komende zomervakantie maar liefst 3 te gekke voetbal3daagses !

   

  Skill2Score is een voetbalschool die normaliter door het gehele jaar een tal van activiteiten organiseert. Ook voor Skills2Score hebben vanwege de coronaperiode vele activiteiten stil gelegen. Maar gelukkig worden steeds meer activiteiten weer opgestart en kan Skills2Score weer vooruit kijken.

   

  Er zijn momenteel nog heel erg veel twijfels over hoe de zomervakantie er voor iedereen uit zal gaan zien. Kan je naar het buitenland op vakantie, of een bezoekje brengen aan een camping in eigen land? Allemaal vragen waarop momenteel nog geen antwoorden zijn. Ondanks dat er veel vragen zijn, kunnen wij namens Skills2Score wel vol trots mededelen dat wij aankomende zomer maar liefst 3 voetbal3daagses organiseren.

   

  En dus is het deelnemen aan een voetbal3daagse van Skills2Score de impuls om jou zomervakantie te voorzien van leuke activiteit(en). De voetbal3daagses vinden plaats in week 1, week 2 en week 6 van de zomervakantie regio Noord. De exacte data zijn als volgt.

   

  Data:

  🗓 dinsdag 7, woensdag 8 en donderdag 9 juli, dagelijks van 9:30 - 15:00 uur / 15.30 uur.

  🗓 dinsdag 14, woensdag 15 en donderdag 16 juli, dagelijks van 9:30 - 15:00 uur / 15.30 uur.

  🗓 dinsdag 11, woensdag 12 en donderdag 13 augustus, dagelijks van 9:30 - 15:00 uur / 15.30 uur.

  Locatie:
  De Esch
  Sportpark De weschterik
  Operalaan 100
  7577 JA Oldenzaal

   

  Programma:
  Het programma van de voetbal3daagses staat voornamelijk in het teken van voetbal, maar er zullen ook andere sportactiviteiten plaats vinden. Bij alle activiteiten die plaats vinden is er aandacht voor de adviezen/richtlijnen die afgekondigd worden door het RIVM / de overheid. 

   

  Exacte inhoud van het programma zal op een later moment gecommuniceerd worden.

   

  Kosten:

  De kosten voor deelname aan één voetbal3daagses bedraagt €89,95 per persoon.

   

  Wat krijg jij hiervoor terug?

  • Drie dagen vol voetbalactiviteiten.
  • Een Skills2Score tenue bestaande uit korte broek + shirt.
  • Dagelijks een lekkere en gezonde lunch.
  • Externe activiteit(en).
  • Een persoonlijk certificaat.
  • Je maakt kans op mooie prijzen.
  • Natuurlijk deskundige begeleiding van onze trainers/begeleiders.
  • Niemand gaat met lege handen naar huis! Elke deelnemer ontvangt een leuk aandenken/cadeau aan het einde van deze 3 dagen.

  Aanmelden:
  De inschrijving voor de voetbal3daagses is inmiddels geopend. Wil jij komende zomer 3 gave, sportieve dagen beleven? Schrijf je dan in via de volgende link; https://skills2score.nl/events/skillskampen/

  Voor alle 3daagses geldt een maximum aantal deelnemers. Wacht niet te lang want VOL = VOL!

   Skills2Score wenst iedereen alvast een hele fijne zomervakantie!