• De Esch JO19-2 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamTelefoonFunctie
    Jeroen Weegink0541-523047 Teammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag17.30-19.00n.n.b.6
    Donderdag19.30-20.452
  • Programma

    Datum/Aanvang-WedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 14:30regulierQuick '20 JO19-4 - De Esch JO19-2Sportpark Vondersweijde
    8 feb. 14:30regulierDe Esch JO19-2 - Zenderen Vooruit JO19-1Sportpark De Weschterik
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden De Esch JO19-2 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Esch JO19-2980155154024
    2Achilles '12 JO19-3961235181719
    3Oranje Nassau JO19-61044250401016
    4Phenix JO19-1104334441315
    5RSC JO19-284132920913
    6Losser JO19-3940548331512
    7Sparta E. JO19-493332733-612
    8Tubantia JO19-393152429-510
    9Quick '20 JO19-683052952-239
    10SV De Lutte JO19-292342343-209
    11Quick '20 JO19-7101091353-403

    Poulestanden De Esch JO19-2 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Esch JO19-2321016797
    2Excelsior '31 JO19-43111111014
    3De Tukkers JO19-23111811-34
    4Quick '20 JO19-63012512-71

    Poulestanden De Esch JO19-2 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVGG JO19-111007343
    2avc Heracles JO19-311005143
    3ST: Terborg/Silvolde JO19-211004043
    4Haaksbergen JO19-211006333
    5ST: Ratti/Vorden JO19-111003033
    6KOSC JO19-311004223
    7SVZW JO19-311002023
    8SJO ZZC JO19-211007613
    9Wilhelminaschool JO19-311002203
    10Quick '20 JO19-411001103
    11BWO JO19-110012200
    12De Esch JO19-210011100
    13Grol JO19-3100167-10
    14RSC JO19-2100124-20
    15Excelsior'31 JO19-3G100102-20
    16Bentelo JO19-2100136-30
    17Epse JO19-1G100103-30
    18ST: Erix/KSV JO19-2100137-40
    19NEO JO19-4100115-40
    20Varsseveld JO19-3100104-40

    Poulestanden De Esch JO19-2 (0227 Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ATC '65 JO19-300000000
    2Borne JO19-100000000
    3RKSV Bornerbroek JO19-100000000
    4SV DRC 2012 JO19-100000000
    5Enter Vooruit JO19-200000000
    6De Esch JO19-200000000
    7Haaksbergen JO19-200000000
    8KOSC JO19-200000000
    9Oranje Nassau JO19-400000000
    10Quick '20 JO19-300000000
    11Quick '20 JO19-400000000
    12Sportlust Glanerbrug JO19-200000000
    13FC Suryoye-Mediterraneo JO19-100000000
    14Zenderen Vooruit JO19-100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Damhuis, CasTeamspeler
    Hazewinkel, RickTeamspeler
    Lupker, NielsTeamspeler
    Nagelvoort, Roel KleinTeamspeler
    Schepers, BramTeamspeler
    Segerink, BramTeamspeler
    Weegink, ZebTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.