• De Esch JO19-2 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamTelefoonFunctie
    Jeroen Weegink0541-523047 Teammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag17.30-19.00n.n.b.6
    Donderdag19.30-20.452
  • Programma

    Datum/Aanvang-WedstrijdAccommodatieDetails
    16 nov. 16:15regulierLosser JO19-3 - De Esch JO19-2Sportpark Brilmansdennen
    23 nov. 10:00regulierDe Esch JO19-2 - Sparta E. JO19-4Sportpark De Weschterik
    30 nov. 15:00regulierDe Esch JO19-2 - Oranje Nassau JO19-6Sportpark De Weschterik
    7 dec. 14:00regulierPhenix JO19-1 - De Esch JO19-2Sportpark Phenix
    14 dec. 14:30regulierQuick '20 JO19-7 - De Esch JO19-2Sportpark Vondersweijde
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 nov.De Esch JO19-2 - RSC JO19-23 - 0
    2 nov.De Esch JO19-2 - Tubantia JO19-35 - 0
  • Poulestanden De Esch JO19-2 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Esch JO19-255003352815
    2Achilles '12 JO19-3650131121915
    3Oranje Nassau JO19-652303321129
    4Tubantia JO19-363031921-29
    5Quick '20 JO19-663032238-169
    6Sparta E. JO19-462221720-38
    7Phenix JO19-172232732-58
    8RSC JO19-25212171707
    9Losser JO19-36204271986
    10Quick '20 JO19-76105925-163
    11SV De Lutte JO19-260241237-252

    Poulestanden De Esch JO19-2 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Esch JO19-2321016797
    2Excelsior '31 JO19-43111111014
    3De Tukkers JO19-23111811-34
    4Quick '20 JO19-63012512-71

    Poulestanden De Esch JO19-2 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVGG JO19-111007343
    2avc Heracles JO19-311005143
    3ST: Terborg/Silvolde JO19-211004043
    4Haaksbergen JO19-211006333
    5ST: Ratti/Vorden JO19-111003033
    6KOSC JO19-311004223
    7SVZW JO19-311002023
    8SJO ZZC JO19-211007613
    9Wilhelminaschool JO19-311002203
    10Quick '20 JO19-411001103
    11BWO JO19-110012200
    12De Esch JO19-210011100
    13Grol JO19-3100167-10
    14RSC JO19-2100124-20
    15Excelsior'31 JO19-3G100102-20
    16Bentelo JO19-2100136-30
    17Epse JO19-1G100103-30
    18ST: Erix/KSV JO19-2100137-40
    19NEO JO19-4100115-40
    20Varsseveld JO19-3100104-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Damhuis, CasTeamspeler
    Hazewinkel, RickTeamspeler
    Lupker, NielsTeamspeler
    Nagelvoort, Roel KleinTeamspeler
    Schepers, BramTeamspeler
    Segerink, BramTeamspeler
    Weegink, ZebTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.