• De Esch JO15-2 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamTelefoonFunctie
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag18.30-20.00n.n.b.3
    Woensdag18.30-20.002
  • Programma

    Datum/Aanvang-WedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 12:30regulierVictoria '28 JO15-3 - De Esch JO15-2Sportpark Wesselerbrink Zuid
    8 feb. 11:00regulierDe Esch JO15-2 - BWO JO15-3Sportpark De Weschterik
    15 feb. 11:00regulierDe Esch JO15-2 - Sportclub Overdinkel JO15-1Sportpark De Weschterik
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden De Esch JO15-2 (0245 Onder 15 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Fleringen JO15-111101073116231
    2Zenderen Vooruit JO15-11110103152631
    3De Esch JO15-21060435231218
    4ATC '65 JO15-41160541212018
    5BWO JO15-4105232723417
    6Oranje Nassau JO15-4115242321217
    7Reutum JO15-1105052729-215
    8KOSC JO15-2103251119-811
    9TVC '28 JO15-2103161136-2510
    10Quick '20 JO15-4102171535-207
    11NEO JO15-4112181441-277
    12FC Berghuizen JO15-2M110110852-441

    Poulestanden De Esch JO15-2 (B3600 Onder 15 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Esch JO15-23300176119
    2BWO JO15-332011014-46
    3Quick '20 JO15-431029903
    4FC Berghuizen JO15-2M3003714-70

    Poulestanden De Esch JO15-2 (B3610 Onder 15 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Langeveen JO15-111005053
    2Longa '30 JO15-211006243
    3DEC '10 JO15-111003033
    4Tubantia JO15-211003033
    5HC '03 JO15-111004223
    6ST: TVO/Hoeve Vooruit JO15-111003123
    7ST: Erix/KSV JO15-111005413
    8Fleringen JO15-111003303
    9De Esch JO15-210013300
    10SJO MEC/Bredevoort JO15-1G100145-10
    11DZC '68 JO15-4100124-20
    12Sportlust Glanerbrug JO15-2100113-20
    13ATC '65 JO15-4100103-30
    14SP Lochem JO15-2100103-30
    15ST: Terborg/Silvolde JO15-2100126-40
    16Zenderen Vooruit JO15-1100105-50

    Poulestanden De Esch JO15-2 (0247 Onder 15 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AJC '96 JO15-100000000
    2BWO JO15-300000000
    3GVV Eilermark JO15-100000000
    4EMOS JO15-200000000
    5De Esch JO15-200000000
    6Quick '20 JO15-500000000
    7Sparta E. JO15-4G00000000
    8Sportclub Overdinkel JO15-100000000
    9Sportlust Glanerbrug JO15-200000000
    10Suryoye-Mediterraneo JO15-1G00000000
    11De Tubanters 1897 JO15-200000000
    12Victoria '28 JO15-300000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Benneker, MikeTeamspeler
    Blockhuis, CasperTeamspeler
    Doesburg, Stijn vanTeamspeler
    Harberink, RubenTeamspeler
    Huikink, Marc OudeTeamspeler
    Maathuis, ThomTeamspeler
    Nijmeijer, KarsTeamspeler
    Nobbenhuis, JopTeamspeler
    Okhuijzen Mulder, HugoTeamspeler
    Riesthuis, LuukTeamspeler
    Veenhuis, CasTeamspeler
    Wissink, JensTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.